Červen 2008

Vtipy o blondýnkách

15. června 2008 v 17:36 | Dilča |  Rofl:D
Jak to zařídít, aby si vás blondýnka vzala? Řekněte jí, že je těhotná. A na co se vás pak zeptá? "A je to moje?"
Jak v sobotu rozesmějete blondýnku? Řeknete jí ve středu vtip.
Blondýna listuje telefonním seznamem: "Novák, Novák, Novák... teda, to je neuvěřitelný kolik ten člověk může mít telefonů.!"
Přijde blondýnka do rakouského supermarketu a říká: "Chtěla bych dvě tužkové baterky."
Prodavačka nechápavě odpovídá: "Wie bitte?"
A blondýnka na to: Nabité, ty krávo!!!"
Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy o šesté. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá:
"Hele, vsaď se, že neskočí."
"Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí."
No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká:
"Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška."
"Ber, sázka je sázka."
"Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru."
"Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."
Ptá se jedna blondýnka druhé: "Tak co, udělala jsi ten řidičák?" - "Ne, vyrazili mně od zkoušky." - "A proč?" - "Jela jsem ke kruhovému objezdu, tam byla cedule 30, tak jsem to 30x objela a přesto mně vyhodili!" - "A nespletla jsi se při tom počítání?"
Víte, co dělá blondýna, když stojí před zrcadlem se zavřenýma očima?
Chce vidět jak vypadá když spí.
Jde blondýna, bruneta a zrzka na zkoužku IQ. První na řadu jde bruneta. pán se jí zeptá: "Paní, řekněte mi kolik písmen T je ve slově Růžový panter." Bruneta odpoví, že jedno. ,,Správně odpoví pán." Na řadu jde zrzka. Pán se jí zeptá na stejnou otázku: Kolik písmen t je ve slově Růžový panter. Zrzkan odpoví, že dvě. Zase správně odpoví pán. Na řadu jde blondýna a pán se jí zeptá na otázku: Kolik písmen T je ve slově Růžový panter. Blondýna počítá hodinu, dvě, tři. Pán je celý nervózní tak už je rozzuřený a povídá jí. ,, tak paní jaká je vaše odpověď?" blondýna vyhrkne:,, Třicet šest." ,,Jak jste na to přišla?" podiví se ten pán. Blondýna se mu vysměje a říká: "No přece takhle: Td,td,td,td,td,td,td,td,td,td,td,td,td,td,........."
Dvě kamarádky si povídají. Jedna z nich je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "To bylo hrozný jak včera vypli proud. Já strávila dvě hodiny ve výtahu." A blondýna na to: "To nic není! Já jsem strávila dvě hodiny na jezdících schodech.
Víš, proč si blondýnka bere s sebou do kina 17 kamarádek?
Protože vstup je až od 18ti.
Jsou 3 blondýny a chtějí přejít řeku a neví jak.
Tak se objeví kouzelný dědeček a jedna si přeje,
že chce být 10 krát chytřejší a ten potok přeplave.
Druhá si přeje, že chce být 100 krát chytřejší a půjčí si loďku, řeku přejede na lodi.
A třetí řekne, že chce být 1000 krát chytřejší, promění se ve chlapa a přejde to po mostě.

Bratz girls

15. června 2008 v 15:07 | Dilča
Sasha*******Jade******
Yasmin*******
Cloe*******

Péče o nehty

15. června 2008 v 14:26 | Dilča |  Nehtíky♥

Desatero pro krásné nehtíky

nepoužívejte acetonové odlakovače, které mohou nehty zbavit důležité vlhkosti

2) po každém umytí použijte krém , nebo si umývejte ruce mycím krémem na ruce

3) při mytí nádobí noste rukavice.

4) máte-li velmi slabé nehty, zkuste si konečky z druhé strany nalakovat podkladovým lakem, aby byly silnější.

5) mokré nehty v okamžiku osušíte ponoříte-li je do studené vody.

6) roztřepené nehty ošetříte, utrhnete-li kousek papíru ze sáčku čaje nebo kávového filtru a speciální lepidlem ho nalepíte na nehet. Po zaschnutí nehet vyleštěte do hladka a pak naneste lak.

7) chcete-li pracovat na zahradě nebo dělat !špinavou! práci přejeďte nehty mýdlem. Nehty se zespoda zaplní mýdlem a nezašpiní se.

8) inkoust a skvrny z nehtů odstraníte - pokud na ně použijete kartáček a pastu na zuby.

9) nikdy nepilujte nehty ihned po koupání, kdy jsou nejslabší, snadno se pak lámou.

10) místa za nehty si čistěte tyčinkou se špičatým koncem - tento způsob je nejšetrnější než drhnout nehty kartáčkem.

umělé nehtíky

15. června 2008 v 14:26 | Dilča |  Nehtíky♥
komentáře 0 04.03.2008 20:36 - nehty - trvalý odkaz komentáře 0

a další.......

15. června 2008 v 14:21 | Dilča |  Nehtíky♥
FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Další nehtíky

15. června 2008 v 14:14 | Dilča |  Nehtíky♥
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

nehtíky gelové

15. června 2008 v 14:11 | Dilča |  Nehtíky♥

Fotoalbum

19.7.2007 16:59| Evík:-) | Fotoalba

Záhadná dívka

15. června 2008 v 14:03 | Dilča
2) Záhadná Dívka
Jako každé ráno jsme s Tomem běhali. Ani nevím, z jakého důvodu jsme běželi jinou trasou. Uviděl jsem krásnou dívku. Hned jsem k ní běžel a Tom zamnou. Nemohu se dostat dovnitř, zabouchla jsem si doma klíče a rodiče odjeli pryč na celý víkend. To se nějak vyřeší. Podařilo se mi otevřít špatně zavřené okno. Tan dům byl fakt krásnej, akorát ta holka byla nějaká divná. Nabídla nám pití, ale moc se snáma nebavila. Potom jsme radši odešli. Na druhý den jsem ji chtěl zase vidět, ale když jsme přiběhli k tomu domu, byl styrý a vypadal jak barabizna. Stál tam muž. Kde je ta krásná dívka? Jaká dívka? Tenhle dům se dnes bude bourat a nikdo vevnitř nebyl už 30 let. To není možné, my jsme tak byli včera. Tom, já a ta holka. No dobrá, otevřu vám a podíváme se dovnitř, ale opatrně ta podlaha je už hodně stará. Když jsme vešli, všude byly pavučiny a prach, ve kterém byly vidět naše šlápoty ze včerejška. Najednou ty její šlápoty zmizeli a ozval se smích. Také na stole byly vidět otisky skleniček. Raději jsme všichni utekli. Později jsem se dozvěděl, že tam kdysi bydlela rodina a také měli dceru. Rodiče odjeli na víkend na chatu. Ta dcera spáchala sebevraždu. To se ale stalo před 30- ti lety.

Peter a Sophie

15. června 2008 v 14:01 | Dilča
1) Peter a Sophie
Muž jménem Peter zkoumal nadpřirozené jevy. Za celou dobu 20-ti let nepřišel ani na 1 pravdivý případ. Na paranormální jevy nevěřil, až do chvíle, kdy přijel do malého městečka a seznámil se s milou dívkou Sophií. Vždy, když ji chtěl doprovodit večer domů, nechtěla. Vždyť prý bydlí naproti v domě s číslem 13. Takto se Peter se Sophií scházel asi týden. Jednoho dne ale Sophie nikde nebyla. Peter se tedy šel zeptat naproti do domu s číslem 13. Tam mu však řekli, že tam nikdo takový nebydlí a že ten dům už 20 let patří nějaké rodině. Vtom však Peter uviděl Sophii, jak utíká směrem ke hřbitovu. Peter se rozběhl za ní, ale Sophie zmizela. Peter stál u hrobu nějaké Sophie, která zemřela před 20-ti lety

Vrah

15. června 2008 v 13:59 | Dilča
Je to lhář!" zahřímal tvrdý soudcovský hlas.
Na tváři obžalovaného se objevil letmý úsměv.
"Naposledy Vás žádám o doznání své viny," poklepal baculatými prsty do soudního stolce. "Přiznáváte, že jste dne 1. listopadu léta páně 1851 zavraždil svoji ženu a poté své dvě děti?"
"Nic z toho jsem neudělal," opakoval obžalovaný již po několikáté a s precizností šperkaře si upravil lem tmavomodré vesty.
"Veškeré důkazy poukazují jen proti Vám, i když jich není mnoho, stačí na to, abych Vás i se zavázanýma očima označil za bezcitného vraha." Kamená soudcova tvář jemně zbrunátněla a rytmické poklepávání na chvíli získalo na síle.
"Ale jsou tu i důkazy svědčící proti mé vině," pronesl téměř posvátně obžalovaný, jako by odříkával modlitbu v kostele.
"Nebyl jste žádán!" ozvalo se hromově sálem.
Obžalovaný jen nepatrně pozvedl obočí a dál neúčastně hleděl před sebe.
"Nuže, odveďte ho! Zítra bude výslech pokračovat."
Jakmile se místnost dočista vylidnila, přispěchal k soudci hubený muž, který až doposud tiše sledoval vývoj celého procesu. "Možná bych věděl, jak rozlousknout váš oříšek..."

Druhého dne se konalo další zasedání, ale již po prvním proneseném slově bylo více než jasné, že nepovede nikam.
Namísto do cely se však obžalovaný po skončení výslechu uchýlil do chladné a temné místnosti..
Chlad a všudypřítomná vlhkost však nebylo to nejhorší, co mohlo nebohého hříšníka v jejích zdech potkat...

Jakmile nového příchozího obestřela neprostupná temnota, opřel se o chladnou zeď. I nyní se tvářil dočista bezvýrazně jako kamenná socha. Byl klidný a soustředěný.
Po několika hodinách bezúčelného čekání se rozhodl prozkoumat nové vězení. Natáhl paži do tmy. Do konečků prstů se vkradla nečekaná zima, jako by sáhl do ledové vody. Ucukl. Po svém pravém boku nahmatal stěnu, o kterou se ještě před chvílí opíral. Jakmile ucítil pevný bod, získal jistotu. Pomalu šouravým krokem kráčel kolem zdi a pod prsty mu pomalu ubíhala chladná a vlhká omítka. Zdála se být až k neuvěření hladká a rovná...
Zastavil se. Byl by přísahal, že místnost nemá rohů a její půdorys je docela kruhový. Podivil se té zvláštnosti, ale nepřisuzoval jí přílišný význam. Odpoutal prokřehlé prsty od stěny a natáhl ruku kupředu. Opět ucítil, jako by jeho prsty políbila samotná smrt. Tentokrát však necouvl a beze strachu sunul své kroky vpřed.
Brzy však poznal, že je místnost docela prázdná. To ho o poznání uklidnilo. Opět usedl poblíž stěny a v prstech žmoulal jeden ze zlatých knoflíků tmavomodré vesty...
Trhl sebou. Zaslechl tlumený pláč... Kvílení... Otevřel oči. - Ne, to nebyl sen. Rozhlédl se vyděšeně kolem, jako by byl přesvědčen, že dokáže prohlédnout hustou tmu. Pláč sílil. Dětský nářek, sténání -
V nesmírné hrůze se napřímil - ten pláč poznával... Byl mu natolik povědomý - bylo to zoufalé volání... - jeho dětí!
Křik sílil. Neustával. Rozléhal se místností, jako by ji chtěl pojmout, strhnout k zemi... Vířil v uších, ničil, zabíjel... V zoufalství přirazil dlaně k hlavě. Rval si vlasy. Sténal. Odmrštil se od stěny a pádil na druhou stranu, když tu mu do očí udeřilo světlo - tlumený plamen svíce. Zamžoural do toho světla a oči ho zabolely. V naději se k němu vrhl...
Vše utichlo. Jen tlukot a zrychlený dech rušily němotu tmy.
Poklekl u drobného plamene svíčky, která osamoceně stála na podlaze. Byl by přísahal, že ji tam předtím neviděl a zdaleka netušil, kde se tam tak náhle vzala. Instinktivně natáhl chvějící se dlaně nad plamen a vydechl úlevou. "Byl to jen přelud," zašeptal k sobě pevně a křečovitě se usmál.
Otřel hřbetem dlaně svůj kabát a nechtěně zavadil o zlaté knoflíky; jeden z nich se uvolnil a s tichým cinkáním se odkutálel kamsi do tmy.
Muž zaklel. Bylo patrné, že se mu opět vracejí síly. Vzal svíci a natáhl světlo směrem, kde se ztratil knoflík...
Zastavil se mu dech. Plemen svíce zatančil tmou a zřítil se jako padlý anděl na podlahu. Světlo několikrát zablikalo, a poté nadobro pohaslo. Jen na hrůzou rozšířených očích ulpěl obraz zohaveného těla ženské mrtvoly...


"Ty jsi ho zabil," hlesl soudce.
"Ne, já jsem jen dokázal, že byl tím, koho jste hledali," odpověděl s klidem hubený, elegantně oděný muž.

duch

15. června 2008 v 13:54 | Dilča
VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ:Dne 21.2. jsem šla ke své kamarádce kláře.dohodli jsme se že budeme vyvolávat ducha boženy němcové!!!všechno se vyvíjelo jak mělo a přišla otázka-ublížíš nám???ona ´že ano!!!zeptalyjsme se jestli se nám ukáže a najednou se v televizy ukázal neznámý obličej!byla to snad ona?asi ano.potom se nám ještě zjevila na láhvy od koly a mi vůbecnevěděly co dělat!najednou se náš čarovný kámen začal hýbat a napsal-7let od úmrtí báry.že by divá bára?už byl čas božku odvolat a tak jsme jí tedy odvolali.byly jsme pak vyvenčit psa a pak spát.kláře v jedenáct zazvonil v 11:59budík ale neměla ho natažený!a mě začal zase v 4:14 podivně chrčel.Obě jsme měli strach ,co se stane dál.Ráno když jsme šli do školy se nám sám od sebe přivolal výtah.od té doby čekáme co příde dál!!!a radíme vám DUCHY NEVYVOLÁVEJTE!!!
DUCH MRTVÉ:Jednou když jsme si chtěly pokecat s kámoškou někde kde nikdo neni,vydali jsme se k opuštěnému domu,kde svítila pouliční lampa.bylo devět hodin večer.sedly jsme si na pouliční schody a povídaly si.V tom jsme něco podivného uslyšela a kámoška i něco vyděla.rychle jsme se sebraly a utíkaly pryč!!!Když jsme se dostaly až k našemu domu Bárami řekla že když jí bylo deset le ,tak na zastávce před tím domem někdo zavraždil nějakou mladou dívku!!!

Záhadný stařík

15. června 2008 v 13:49 | Dilča
Záhadný stařík
Tenkrát mi bylo 9 let. Byli jsme na návštěvě u příbuzných v Německu. Sluníčko krásně svítilo, senza příležitost někam vyrazit. Tak jsme se sestřenkou popadly kola a jely. Prostě někam, kde je hezky. Dojely jsme do lesa, u kterého byl na kraji starý park. První pohled byl strašidelný a mrazivý, ale co, vlezly jsme tam. Já jsem omylem zabouchla starobylá vrátka, které se málem rozbily. Prohlížely jsme si to tajemné místečko. Po chvilce něco šustlo. Myslely jsme, že je to nějaké zvíře, ale ne! Za chvíli z keře vylítnul podivný stařík a něco na nás zakřičel, ale my jsme mu nerozuměly a stály jsme jak opařené na tom samém místě. Samo, že jsem začali křičet a potom zdrhat, ale nemohly jsme otevřít tu zatracenou branku. Koukala jsem na toho muže, zatím co sestřenka se mermomocí snažila přesvědčit tu branku, aby povolila. Ten stařík byl malý a ušmudlaný. V roce něco držel. Pytel! Byl ode mne tak půl metru a já myslela, že mě do toho pytle strčí. Záhadně branka povolila a my jsme o 106 jely z toho lesa ven. Něco za námi křičel, ale nerozuměly jme mu. Nikdy bych se tam už nevrátila! Potom jsme zjistili, že v tom lese byla nalezena v pytli mrtvá holčička! :-(

Pět dcer**

15. června 2008 v 13:46 | Dilča |  !TEEest!
Otec Anny má pět dcer:

-Lolu

-Lalu

-Lulu

-Lelu

-???

Otázka: Jak se jmenuje pátá dcera?

.

.

.

.

.

.

.

Odpověď: Lilu?ŠPATNĚ!Samozřejmě,že Anna!!Pokud nevíte proč,přečtě si to celé ještě jednou


Testík**

15. června 2008 v 13:32 | Dilča |  !TEEest!
Vyber si jeden z obrázků a potom si přečti výsledek :o)


1. 2. 3. 4.


1.Do všeho se vrháš po hlavě a ničeho se jen tak nezalekneš.Máš ohnivou povahu.Nálodový/á moc nejsi.
Pamatuj:Riskovat se někdy vyplatí,ale taky přemýšlej než provedeš rázný krok.

2.Často věci bereš z té horší stránky.Bojíš se riskovat a nesnášíš,když je zima nebo déšť.
Pamatuj:Kdo občas neriskuje,nikdy nedocílí toho,co chce.

3.Jsi stydlivý/á a někdy se i bojíš.Možná,že ti to ve škole moc nejde a tak zkus trochu zabrat jinak asi budou rodiče zuřit. Pamatuj:Překonej strach a konej co máš!

4.Vše bereš z té lepší stránky.Nenadáváš na život a každou jeho minutu využiješ.Pořád se usmíváš.Jsi optimista.Jen tak dál!

Jaká jsi barva???

15. června 2008 v 13:28 | Dilča |  !TEEest!
Vyber si jednu zeleninu:
a)okurka
b)mrkev
c)rajče

Kdyby sis musel/a vybrat jednu z vlastností slona, která by to byla?
a)síla
b)velikost
c)paměť :-)

Kde se cítíš nejlépe?
a)na zasněžených horách
b)na písčité pláži
c)v přírodě nebo na táboře

Chtěl/a bys někdy plout na moři?
a)samozřejmě
b)asi jo
c)ne

Dokázal/a by ses spřátelit s tučňákem?
a)ano
b)možná
c)ne

nejvíce A- jsi modrá
nejvíce B- jsi žlutá
nejvíce C- jsi červená

Víš že??? :

15. června 2008 v 13:27 | Dilča |  !TEEest!
Slon je jediný savec, který nedokáže skákat.

Bobr je schopen zlikvidovat až 200 stromů za rok.

Kudlanka nábožná je jediný hmyz, který může otočit hlavou, aniž by otočil celým tělem.

Delfíni spí s jedním okem otevřeným.

Lední medvědi mohou ucítit přítomnost člověka na 20 mil ( 32,18 km ).

Matka tarantule zabije 99% svých mláďat.

Průměrný člověk prospí 25 let svého života.

Lidské kýchnutí má rychlost téměř 1000 km/h.

Když zčervenáme, obsah našeho žaludku také zčervená.

V Číně je víc anglicky mluvících lidí než v USA.

Otisky našeho jazyka jsou stejně unikátní jako otisky našich prstů tak co věděli jste to?????


Test barvosleposti

15. června 2008 v 13:19 | Dilča |  !TEEest!

Jsi normální???!!

15. června 2008 v 13:16 | Dilča |  !TEEest!
RYCHLE! REKNI NEJAKÉ NÁRADÍ A BARVU! PRVNÍ, CO TE NAPADNE***
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Myslel jsi na cervenou a kladivo, že jo!!!!!!?????
Jestli ne, patríš mezi 2% lidí, kterí mají odlišné nebo až abnormální myšlení.
98% lidí odpoví kladivo a cervená nebo cervené kladivo.
Jestli tomu neveríš, zkus dát test lidem kolem. Uvidíš.